Przygody Fenka. Moje zdrowie. Wizyta u dentysty

Wizyta u dentysty:Fenek jest dzisiaj w złym humorze. Bardzo boli go ząbek. Wspólnie z tatą wybiera się do pani dentystki. W jej gabinecie czeka Was pewna niespodzianka... Przekonajcie się sami! Dzięki tej książeczce dziecko: dowie się, co należy robić, a czego unikać, by mieć zdrowe ząbki, oswoi...
9,66 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,96 zł

Opis

Wizyta u dentysty:Fenek jest dzisiaj w złym humorze. Bardzo boli go ząbek. Wspólnie z tatą wybiera się do pani dentystki. W jej gabinecie czeka Was pewna niespodzianka... Przekonajcie się sami!

Dzięki tej książeczce dziecko: dowie się, co należy robić, a czego unikać, by mieć zdrowe ząbki, oswoi się z gabinetem stomatologicznym i dowie się, że nie ma się czego bać, zacznie kojarzyć wizytę u dentysty z czymś przyjemnym i wesołym.

Magdalena Gruca, Ewa Zontek jest autorem tytułu "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Wizyta u dentysty".

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Wizyta u dentysty". Kolekcja krótkich opowieści to dobry sposób na to, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat fabuły korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do lekarza.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i zamów dla niego także następne bajki z serii "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Przygody Fenka. Moje zdrowie. Wizyta u dentysty" opublikowało Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.