Przygody Fenka. Moje zdrowie. Myję ręce

Dlaczego powinniśmy myć ręce? Co to jest mikroskop cyfrowy? Jak wyglądają bakterie? Pani Panda zadba o to, by Fenek i pozostałe dzieci ze Słonecznej Krainy znały odpowiedzi na wszystkie te pytania. Chcecie się przyłączyć?
9,36 * 12,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,60 zł

Opis

Dlaczego powinniśmy myć ręce? Co to jest mikroskop cyfrowy? Jak wyglądają bakterie?

Pani Panda zadba o to, by Fenek i pozostałe dzieci ze Słonecznej Krainy znały odpowiedzi na wszystkie te pytania. Chcecie się przyłączyć?

Za treścią książeczki "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Myję ręce" stoi Magdalena Gruca, Ewa Zontek.

"Przygody Fenka. Moje zdrowie. Myję ręce" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Piękne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do lekarza.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów dla niego również pozostałe części z cyklu "Przygody Fenka".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 20 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja "Przygody Fenka. Moje zdrowie. Myję ręce" została opublikowana przez Wydawnictwo Edukacyjne Sobik. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to wybierz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.