Julka wyprawia urodziny

Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykłe bajeczki pisane wierszem. Główna bohaterka Julka uczy się pieczenia babeczek, wciela się w zawód fryzjerki oraz wyprawia swoje wyjątkowe urodziny. Każda historia została barwnie zilustrowana.
6,63

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,71 zł

Opis

Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykłe bajeczki pisane wierszem. Główna bohaterka Julka uczy się pieczenia babeczek, wciela się w zawód fryzjerki oraz wyprawia swoje wyjątkowe urodziny. Każda historia została barwnie zilustrowana.

Autorem tytułu "Julka wyprawia urodziny" jest Jędraszek Izabela.

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby tytuł "Julka wyprawia urodziny". Wybór krótkich bajek to świetny pomysł, aby dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź również pozostałe części z cyklu "Dla dzieci".

Jest to krótka książka - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Julka wyprawia urodziny" została udostępniona przez Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.