Julka u fryzjera

Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykłe bajeczki pisane wierszem. Główna bohaterka Julka uczy się pieczenia babeczek, wciela się w zawód fryzjerki oraz wyprawia swoje wyjątkowe urodziny. Każda historia została barwnie zilustrowana.
5,25

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,92 zł

Opis

Pragniemy zaprezentować Państwu niezwykłe bajeczki pisane wierszem. Główna bohaterka Julka uczy się pieczenia babeczek, wciela się w zawód fryzjerki oraz wyprawia swoje wyjątkowe urodziny. Każda historia została barwnie zilustrowana.

Za treścią książeczki "Julka u fryzjera" stoi Jędraszek Izabela.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książeczek poruszających interesujące tematy. "Julka u fryzjera" to idealny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - kup dla niego też pozostałe książki z cyklu "Dla dzieci".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość: 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Julka u fryzjera" opublikowało Wydawnictwo Fenix. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.