Kapitan Nauka. Co za emocje! Gra edukacyjna Edgard

Gra edukacyjna Co za emocje! (3–9 lat) to kreatywna i żywiołowa gra dla młodszych dzieci, które uczą się rozpoznawać swoje i cudze uczucia oraz je wyrażać. Zadaniem gracza jest zaprezentować pozostałym uczestnikom przedstawioną na karcie emocję w określony sposób. Można to robić za pomocą min,...
42,22 * 59,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 38,98 zł

Opis

Gra edukacyjna Co za emocje! (3–9 lat) to kreatywna i żywiołowa gra dla młodszych dzieci, które uczą się rozpoznawać swoje i cudze uczucia oraz je wyrażać. Zadaniem gracza jest zaprezentować pozostałym uczestnikom przedstawioną na karcie emocję w określony sposób. Można to robić za pomocą min, krótkiej opowieści, dźwięków i odgłosów lub rozpoznając emocję na podstawie wyrazu twarzy. To świetny trening komunikacji, który pobudza wyobraźnię emocjonalną, kreatywność, empatię oraz umiejętność kojarzenia, a nade wszystko dostarcza dużo emocji i śmiechu!

Trening rozpoznawania i wyrażania emocji!

„Co za emocje!” to świetny pomysł na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem. Gra zapewnia masę radości, a przede wszystkim oswaja temat emocji. Tym, co wyróżnia tę propozycję, jest możliwość odkrywania i doświadczania uczuć na różnych poziomach: poprzez słowa, ciało: gesty i ruch, a nawet dźwięki. Dzięki zabawie nauczymy się rozpoznawać i wyrażać uczucia, a umiejętności te są kluczowym elementem rozwijania inteligencji emocjonalnej.

Joanna Steinke-Kalembka – psycholog, psychoterapeutka, ekspertka z zakresu psychologii. Założycielka i redaktorka bloga psychologicznego Edukowisko.pl.

Gra edukacyjna Co za emocje! (3-9 lat) to doskonała pomoc dla przedszkolaków wspomagająca ich w lepszym poznaniu siebie i uczuć osób z najbliższego otoczenia. Dzięki prostym, a zarazem aktywnym wariantom gry dzieci nauczą się nazywać podstawowe emocje, takie jak: radość, smutek, zaskoczenie, wstyd czy strach.

Podczas zabawy przedszkolaki będą mogły ćwiczyć wyrażanie emocji w bezpiecznej rodzinnej atmosferze oraz rozmawiać o tym, co czują w określonych sytuacjach i jak radzić sobie z radzić zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi uczuciami. Wystarczy odkryć jedną z 10 kart aktywności i przekazać ją pozostały uczestnikom we wskazany na karcie sposób: za pomocą mimiki, całego ciała, własnego głosu czy wyrazu twarzy innych. Doskonała rozrywka dla całej rodziny.

Realistyczne i sugestywne rysunki Katarzyny Urbaniak wprowadzają młodsze dzieci w świat emocji i pomagając je oswoić i czyniąc je przyjaźniejszymi.

Karty do gry mają zaokrąglone rogi i zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.

Rozwój: poznawanie świata, myślenie logiczne, wyobraźnia, koncentracja


Autorzy

Hubert Bobrowski – redaktor, miłośnik dobrych gier, zwłaszcza towarzyskich.

Katarzyna Urbaniak – graficzka i ilustratorka. W wolnych chwilach maluje, czyta komiksy i rysuje własne.


Zobacz również

 • Emocje (karty obrazkowe + poradnik)
 • Emocje! Magiczne koło
 • Świat malucha. Emocje

Szczegóły - Kapitan Nauka. Co za emocje! Gra edukacyjna Edgard

 • Seria Kapitan Nauka
 • Rok wydania: 2022
 • Czas gry: 15-20 min
 • Wiek od: 3
 • Minimalna ilość graczy: 3
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5903699821053
 • EAN: 5903699821053
 • Nr wydania: 1
 • Waga (g): 570.000

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również