Kapitan Nauka. Księga francuskich słówek

Księga francuskich słówek to pierwszy słownik obrazkowy do nauki francuskiego dla dzieci od 7 lat. 16 kolorowych rozkładówek przybliży małym odkrywcom słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina i wiele innych. Piękne ilustracje...
17,85 * 35,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,77 zł

Opis

Pięknie ilustrowana książka do nauki francuskich słówek dla dzieci

Co Francuzi jedzą na śniadanie? Jak po francusku życzyć komuś „wszystkiego najlepszego”? Jak zapytać o drogę i kupić bilet?

Księga francuskich słówek to niezwykle przyjemny i skuteczny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem francuskim. Pełne szczegółów, lekkie i pomysłowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą dzieci w wyjątkową podróż.

16 kolorowych rozkładówek przybliży małym odkrywcom słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina i wiele innych.

Podczas wyprawy mali odkrywcy polecą samolotem, zjedzą smaczny obiad w restauracji, zobaczą z bliska tygrysa i zawitają na rodzinne przyjęcie. Przy okazji poznają francuskie słówka i wyrażenia przydatne w codziennych sytuacjach, np. w sklepie czy u lekarza. Dzieci będą się uczyć słówek w kontekście, co sprzyja zapamiętywaniu.

Dzięki nagraniom mp3 w wykonaniu native speakerów (do pobrania ze strony internetowej) najmłodsi bez trudu opanują poprawną wymowę i akcent.

Duży format, twarda oprawa i piękne ilustracje sprawiają, że to idealna książka na prezent!

W serii:

  • Księga angielskich słówek
  • Księga niemieckich słówek
  • Księga francuskich słówek
  • Księga hiszpańskich słówek

Katarzyna Kołodziej to autor historii "Kapitan Nauka. Księga francuskich słówek".

"Kapitan Nauka. Księga francuskich słówek" to bardzo fajna pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta uprzyjemnia kilkulatkom naukę języka obcego, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że dużo ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup dla niego również następne bajki z cyklu "Kapitan Nauka".

Jest to dość krótka lektura - ma 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Kapitan Nauka. Księga francuskich słówek" opublikowało Wydawnictwo Kapitan Nauka. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.