Kapitan Nauka. Księga niemieckich słówek

Księga niemieckich słówek to przyjemny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem niemieckim dla uczniów szkoły podstawowej. 16 kolorowych rozkładówek przybliży małym odkrywcom słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina i wiele innych....
22,87 * 35,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,68 zł

Opis

Pięknie ilustrowana książka do nauki niemieckich słówek dla dzieci

Co Niemcy jedzą na obiad? Jak po niemiecku życzyć komuś „wszystkiego najlepszego”? Jak zapytać o drogę i kupić bilet?

Księga niemieckich słówek to niezwykle przyjemny i skuteczny sposób na rozpoczęcie przygody z językiem niemieckim. Pełne szczegółów, lekkie i pomysłowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą dzieci w wyjątkową podróż.

16 kolorowych rozkładówek przybliży małym odkrywcom słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina i wiele innych.

Podczas wyprawy mali odkrywcy polecą samolotem, zjedzą smaczny obiad w restauracji, zobaczą z bliska tygrysa i zawitają na rodzinne przyjęcie. Przy okazji poznają niemieckie słówka i wyrażenia przydatne w codziennych sytuacjach, np. w sklepie czy u lekarza. Dzieci będą się uczyć słówek w kontekście, co sprzyja zapamiętywaniu.

Dzięki nagraniom mp3 w wykonaniu native speakerów (do pobrania ze strony internetowej) najmłodsi bez trudu opanują poprawną wymowę i akcent.

Duży format, twarda oprawa i piękne ilustracje sprawiają, że to idealna książka na prezent!

W serii:

  • Księga angielskich słówek
  • Księga niemieckich słówek
  • Księga francuskich słówek
  • Księga hiszpańskich słówek

Katarzyna Kołodziej to autor książki "Kapitan Nauka. Księga niemieckich słówek".

"Kapitan Nauka. Księga niemieckich słówek" to bardzo fajna pomoc edukacyjna dla dzieci. Publikacja ta umila kilkulatkom naukę języka obcego, rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej okładce. Dzięki solidnemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup dla niego również następne bajki z serii "Kapitan Nauka".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Kapitan Nauka. Księga niemieckich słówek" wydało Wydawnictwo Kapitan Nauka. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź też pozostałe pozycje od tego wydawcy.