Kolorowanka malucha część 2 LITERKA
- Literka
- Kolorowanka malucha
-
63726202205KS
Na obrazkach do kolorowania są zwięrzęta: mors, ryba, owca, świnka, żółw, jeż, lis, a także statek, kwiatek, jabłko i in. Z tyłu na okładce kolorowy obrazek, z którego po wycięciu powstaną puzzle.
Gruby obrys obrazków pomaga dziecku kontrolować ruch ręki, gdy kolorując stara się nie wychodzić poza linię.
Z pomocą tej kolorowanki przygotujesz wiele ćwiczeń dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 4 lat: kolorowanie, kreskowanie lub malowanie w obrębie konturu, rysowanie szlaczków po śladzie, układanie puzzli.
Główne zalety tej kolorowanki:
- duże obrazki z grubym obrysem,
- proste, duże szlaczki do rysowania po śladzie,
- z tyłu, na sztywnej, kolorowej okładce, obrazek z pajacykiem, z którego po wycięciu wzdłuż przerywanej linii powstaną puzzle.
Autorem tytułu "Kolorowanka malucha część 2 LITERKA" jest Lidia Szwabowska.
"Kolorowanka malucha część 2 LITERKA" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz wpierają motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić samopoczucie.
Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka.
Publikacja "Kolorowanka malucha część 2 LITERKA" została udostępniona przez Wydawnictwo Literka. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz też inne tytuły od tego wydawcy.
Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.