Kolorowanka maluszka. Autka

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
5,41 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,48 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Książeczka "Kolorowanka maluszka. Autka" to praca zbiorowa, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

"Kolorowanka maluszka. Autka" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz wspierają ćwiczenia dłoni, nadgarstka czy palców. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla dziecka, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Kolorowanka maluszka. Autka" została wydana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.