Kolorowanka maluszka. Misie

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i...
5,41 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,42 zł

Opis

Kolorowanka maluszka to seria kolorowanek skierowana głownie do najmłodszych dzieci - to zbiór ilustracji o prostych kształtach i z grubym obrysem, których kolorowanie będzie nie tylko wspaniałym treningiem manualnym, ale sprawi maluchowi niemałą frajdę. Odkryj świat koników, małpek, misiów i wiele, wiele innych - zbierz całą kolekcję książeczek i pokaż dziecku, że malowanie to świetna i twórcza zabawa!

Książeczka "Kolorowanka maluszka. Misie" to praca zbiorowa, więc do tworzenia treści zaangażowanych było kilka osób.

"Kolorowanka maluszka. Misie" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczej ekspresji oraz ćwiczą motorykę. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

"Kolorowanka maluszka. Misie" wydało Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.