Kolorowanka. Na łące

Kwiatki, motylki, ptaszki przyroda w rozkwicie! 32 strony z motywami wiosny, życia na łące i świąt wielkanocnych. Twoje dziecko z radością pokoloruje portret bociana czy konika polnego. Książeczka uwrażliwi je na piękno natury i zachęci do zabawy na świeżym powietrzu, jest przy tym doskonałą...
6,33 * 6,39 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,33 zł

Opis

Kwiatki, motylki, ptaszki przyroda w rozkwicie! 32 strony z motywami wiosny, życia na łące i świąt wielkanocnych. Twoje dziecko z radością pokoloruje portret bociana czy konika polnego. Książeczka uwrażliwi je na piękno natury i zachęci do zabawy na świeżym powietrzu, jest przy tym doskonałą wprawką rysunkową młodego artysty! Pod każdym z pogodnych rysunków znajduje się szlaczek, dodatkowe zadanie pomocne w utrwaleniu podstawowych kształtów.

Jarosław Żukowski jest autorem historii "Kolorowanka. Na łące".

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Kolorowanka. Na łące". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Pozycja "Kolorowanka. Na łące" została opublikowana przez Wydawnictwo Martel. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to wybierz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.