Kolorowanka z tatuażami. Motocykle

MOTOtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
5,01 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,93 zł

Opis

MOTOtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Książeczka "Kolorowanka z tatuażami. Motocykle" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Kolorowanka z tatuażami. Motocykle". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka.

"Kolorowanka z tatuażami. Motocykle" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.