Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta miejskie

ZWIERZAKtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
6,09 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,06 zł

Opis

ZWIERZAKtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Wydawnictwo Skrzat to autor książki "Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta miejskie".

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta miejskie". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać nastrój.

Jest to wspaniała opcja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 8 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowanka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko czeka, aż opiekun skończy załatwiać sprawunki.

Pozycja "Kolorowanka z tatuażami. Zwierzęta miejskie" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz również inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.