Kolorowanka z tatuażami. Syrenki

MAGIAtattoo – twój pierwszy tatuaż Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .
4,42 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,24 zł

Opis

MAGIAtattoo – twój pierwszy tatuaż
Zostań artystą projektantem i stwórz własny TATTOOkatalog Ozdabiaj siebie i przyjaciół w domowym TATTOOstudiu
W środku projekty do kolorowania i zestaw zmywalnych tatuaży wzory kolorystyczne .

Książeczka "Kolorowanka z tatuażami. Syrenki" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Kolorowanka z tatuażami. Syrenki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Dzieci w wieku 3-8 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją spakować dziecku do torby.

Pozycja "Kolorowanka z tatuażami. Syrenki" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to wybierz również pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.