Kosmos. Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem

Książeczki, które wyzwalają kreatywność – dziecko może w nich nie tylko kolorować, ale też rysować i wykazywać się twórczą inwencją. Ciekawym i pomysłowym ilustracjom towarzyszą teksty, w których mali czytelnicy znajdą sporo humoru i wiedzy.
6,83 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,85 zł

Opis

Książeczki, które wyzwalają kreatywność – dziecko może w nich nie tylko kolorować, ale też rysować i wykazywać się twórczą inwencją. Ciekawym i pomysłowym ilustracjom towarzyszą teksty, w których mali czytelnicy znajdą sporo humoru i wiedzy.

Za treścią historyjki "Kosmos. Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem" stoi Wojciech Widłak.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do twórczych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Z opisywaną książką Twój maluch zanurzy się w fascynującym świecie gwiazd i planet, pozna tajemnice kosmosu i zobaczy jakie cuda skrywa wszechświat.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły korzystnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów również następne części z cyklu "Wesoły Ryjek".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość to 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Kosmos. Rysowanki-zgadywanki z Wesołym Ryjkiem" udostępniło Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź również inne publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.