Królewna Lenka czeka na wróżkę

Chrup, chrup, chrup – królewna Lenka beztrosko używała swoich ząbków aż do dnia, w którym jeden zaczął się kiwać! Okazało się jednak, że biały ząbek jest idealny do stworzenia magicznego pyłu! Wystarczy tylko schować go pod poduszką i czekać na przybycie tajemniczego gościa… Kto odwiedził Lenkę i...
7,15 * 9,40 zł
Cena za L : 198.61zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,72 zł

Opis

Chrup, chrup, chrup – królewna Lenka beztrosko używała swoich ząbków aż do dnia, w którym jeden zaczął się kiwać! Okazało się jednak, że biały ząbek jest idealny do stworzenia magicznego pyłu! Wystarczy tylko schować go pod poduszką i czekać na przybycie tajemniczego gościa…

Kto odwiedził Lenkę i co zostawił w jej pokoju? I co miał z tym wszystkim wspólnego kot Kleofas? Przeczytajcie!

Aneta Krella-Moch jest autorem historii "Królewna Lenka czeka na wróżkę".

"Królewna Lenka czeka na wróżkę" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów dla niego także pozostałe książki z cyklu "Królewna lenka".

Jest to bardzo krótka lektura - ma 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Królewna Lenka czeka na wróżkę została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to wybierz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.