Królewna Lenka rozrabia. Wybór opowiadań

Lenka to królewna, jakiej dotąd nie spotkaliście. Za nic ma zasady i dworską etykietę! Bo kiedy trzeba ocalić życie ślimakowi lub poskakać w deszczu po kałużach, na pewno postawi na swoim. Ta dziewczynka ma charakterek! Najzabawniejsze opowiadania teraz w nowym prezentowym wydaniu! Wielbiciele...
21,33 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,46 zł

Opis

Lenka to królewna, jakiej dotąd nie spotkaliście. Za nic ma zasady i dworską etykietę! Bo kiedy trzeba ocalić życie ślimakowi lub poskakać w deszczu po kałużach, na pewno postawi na swoim. Ta dziewczynka ma charakterek!
Najzabawniejsze opowiadania teraz w nowym prezentowym wydaniu! Wielbiciele przygód krnąbrnej królewny i jej przyjaciół z pewnością docenią większy format, twardą oprawę i czcionkę ułatwiającą dzieciom samodzielne czytanie. Niebanalne historie pełne humoru w połączeniu z delikatną kreską i przepięknymi kolorami tworzą jedyny w swoim rodzaju świat bliski każdemu maluchowi. Autorką tekstów oraz wizerunku małej bohaterki jest Aneta Krella-Moch, znana ilustratorka, miłośniczka ogrodów i? smoków ? które można podziwiać również na kartach książek o królewnie Lence.Lenka to królewna, jakiej dotąd nie spotkaliście. Za nic ma zasady i dworską etykietę! Bo kiedy trzeba ocalić życie ślimakowi lub poskakać w deszczu po kałużach, na pewno postawi na swoim. Ta dziewczynka ma charakterek!
Najzabawniejsze opowiadania teraz w nowym prezentowym wydaniu! Wielbiciele przygód krnąbrnej królewny i jej przyjaciół z pewnością docenią większy format, twardą oprawę i czcionkę ułatwiającą dzieciom samodzielne czytanie. Niebanalne historie pełne humoru w połączeniu z delikatną kreską i przepięknymi kolorami tworzą jedyny w swoim rodzaju świat bliski każdemu maluchowi. Autorką tekstów oraz wizerunku małej bohaterki jest Aneta Krella-Moch, znana ilustratorka, miłośniczka ogrodów i? smoków ? które można podziwiać również na kartach książek o królewnie Lence.

Za treścią tytułu "Królewna Lenka rozrabia. Wybór opowiadań" stoi Aneta Krella-Moch.

Książeczka pt. "Królewna Lenka rozrabia. Wybór opowiadań" została przypisana do działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbudowanie kolekcji krótkich opowieści to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-6 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź także kolejne książki z serii "Królewna lenka".

Jest to średniej długości publikacja - ma 96 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Królewna Lenka rozrabia. Wybór opowiadań" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to wybierz także inne publikacje od tego wydawcy.