Królewny z Biblii

Prawdziwe biblijne historie o królewnach Pana BogaMałe królewny pokochają opowieści o kobietach z Biblii. Poznają lojalną Rut, mądrą Deborę, śmiałą Esterę... i wiele innych.Co najważniejsze, dzięki tej książce odkryją, że one też są królewnami - córkami Króla. Czytając te historie, nauczą się...
35,92 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,92 zł

Opis

Prawdziwe biblijne historie o królewnach Pana Boga

Małe królewny pokochają opowieści o kobietach z Biblii. Poznają lojalną Rut, mądrą Deborę, śmiałą Esterę... i wiele innych.

Co najważniejsze, dzięki tej książce odkryją, że one też są królewnami - córkami Króla. Czytając te historie, nauczą się kochać Boga i zachowywać Jego słowa.

Lustereczko, powiedz przecie,
kto jest najbardziej wyjątkową królewną na świecie?
I ty, dziewczynko, możesz być jak królewna,
bo jesteś córką Króla, bądź tego pewna.

Otwórz książkę i poczytaj córce, aby zapragnęła być prawdziwą królewną Boga.

 

Carolyn Larsen to autor tytułu "Królewny z Biblii".

Książeczka pt. "Królewny z Biblii" została umieszczona w działu "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Wybór krótkich bajek to świetny sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średniej długości produkcja - ma 128 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Królewny z Biblii" wydało Wydawnictwo Dreams. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź również inne publikacje tego wydawcy.