204 zagadki dla bystrzaków

Przyjazna książka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Różnorodne i ciekawe zadania zapewniają trening wielu umiejętności. 80 stron zabawy połączonej z nauką. Dzięki odpowiednio dobranym i zróżnicowanym zadaniom dzieci mogą ćwiczyć wiele kompetencji, świetnie się przy tym...
10,15 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,41 zł

Opis

Przyjazna książka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Różnorodne i ciekawe zadania zapewniają trening wielu umiejętności. 80 stron zabawy połączonej z nauką.

Dzięki odpowiednio dobranym i zróżnicowanym zadaniom dzieci mogą ćwiczyć wiele kompetencji, świetnie się przy tym bawiąc. Książka w przyjaznej dla dzieci formie proponuje trening takich aktywności, jak liczenie, wypełnianie krzyżówek, przechodzenie labiryntów, rysowanie po śladzie, łączenie kropek, kolorowanie. Barwna, sympatyczna szata graficzna zachęca do aktywności.

Dodatkowo na skrzydełku okładki zamieszczono materiały pomagające w nauce mnożenia, które można wyciąć i korzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie.

Idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na wszechstronnym rozwoju dziecka już od wczesnych lat

Książka

 • rozwija kompetencje matematyczne
 • doskonali sprawność grafomotoryczną
 • uczy logicznego myślenia
 • trenuje spostrzegawczość
 • wzbogaca wiedzę
 • zachęca do kreatywności

Seria zadania dla bystrzaków

Seria wesołych książeczek edukacyjnych dla dzieci. Zawiera różnorodne zadania, dzięki czemu wspiera rozwój dziecka na wielu polach. Pozwala miło spędzić czas i poszerza ich wiedzę i umiejętności.

Tytuł "204 zagadki dla bystrzaków" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Książeczka pt. "204 zagadki dla bystrzaków" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

 • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
 • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
 • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
 • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
 • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do dentysty.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź także inne części z cyklu "DLA BYSTRZAKÓW".

Jest to niezbyt długa książka - jej długość: 80 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"204 zagadki dla bystrzaków" udostępniło Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.