106 zadań rozwiązuję i zgaduję

Ksiażeczki z tej serii to labirynty, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, poznawanie liter oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek, a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania! 80 stron wspaniałej zabawy!kształcenie umiejętności myślenia...
10,22 * 14,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,15 zł

Opis

Ksiażeczki z tej serii to labirynty, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, poznawanie liter oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek, a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania! 80 stron wspaniałej zabawy!

  • kształcenie umiejętności myślenia i kojarzenia
  • ćwiczenie spostrzegawczości
  • doskonała pomoc w nauce dodawania i pisania

Autorem książeczki "106 zadań. Rozwiązuję i zgaduję 4-6 lat" jest Jolanta Czarnecka.

Dzięki książeczkom takim jak "106 zadań. Rozwiązuję i zgaduję 4-6 lat" Twoje kilkuletnie dziecko ma możliwość szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Piękne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspiera przedszkolaków w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować do torby lub plecaka dziecka.

Jest to średnia książka - ma 80 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "106 zadań. Rozwiązuję i zgaduję 4-6 lat" została wydana przez Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.