Akademia 5-latka

Witaj w progach Akademii 5-latka  Policz macki ośmiorniczki, znajdź ukryte kaczuszki i dokończ szlaczki. Baw się i rozwijaj  Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha. Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość i umiejętność...
3,54 * 4,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,54 zł

Opis

Witaj w progach Akademii 5-latka 

Policz macki ośmiorniczki, znajdź ukryte kaczuszki i dokończ szlaczki. Baw się i rozwijaj 

Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha. Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość i umiejętność kojarzenia. Rysowanie po śladzie i kolorowanie pomogą doskonalić sprawność manualną oraz przygotują rączkę do pisania, a zadania z cyferkami oswoją z liczeniem. Ciekawe ilustracje przyciągną uwagę, by uwrażliwić na szczegóły, kształty i wielkości. 

  • PRZYJAZNE ZADANIA 
  • UROCZE OBRAZKI 
  • PORĘCZNY FORMAT

Autorem historyjki "Akademia 5-latka" jest Anna Horosin.

"Akademia 5-latka" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książki dla dzieci w wieku 5-6 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją spakować do torby dziecka.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Akademia 5-latka została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.