Dojrzewanie. Chłopaki
- Nasza Księgarnia
- Dojrzewanie
-
9788310139740
Wszędzie wyrastają ci włosy, dostałeś trądziku, a dziewczyny nagle przestały być tak denerwujące...
Co się dzieje?
Bądźmy szczerzy, chłopaki - czasami potrzebujemy faktów bez upiększeń. Dojrzewanie przypomina jazdę kolejką górską, ale może też być o wiele łatwiejsze, jeśli tylko wiecie, czego się spodziewać. Spokojnie - ten przewodnik zawiera wszystkie niezbędne informacje, od golenia po życie towarzyskie!
O autorce i ilustratorze
Lizzie Cox - nagradzana dziennikarka oraz była redaktorka w Hearst UK. Znana z poczucia humoru i lekkiego stylu. Zawodowo często zajmowała się tematami związanymi z problemami nastolatków, zarówno dziewczyn, jak i chłopaków.
Damien Weighill - brytyjski ilustrator, mieszka w Londynie. Jego ilustracje są pomysłowe i pełne humoru. Współpracował z wieloma wydawcami, muzeami i znanymi markami, m.in. Victoria and Albert Museum „The Guardian“, „The Times“, Google, Adidas czy Cadbury.
Szczegóły - Dojrzewanie. Chłopaki
- Tytuł: Dojrzewanie. Chłopaki
- Autor: Lizzie Cox
- Wydawnictwo Nasza Księgarnia
- Seria Dojrzewanie
- Oprawa: Twarda
- Rok wydania: 2022
- Ilość stron: 64
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788310139740
- Język: polski
- Oryginalny tytuł: Growing up – Guy talk
- Tłumacz: Anna Studniarek
- ISBN: 9788310139740
- EAN: 9788310139740
- Wymiary: 16x21 cm