Inspirujące bajki

Przedstawiamy nową edycję znanych i kochanych Inspirujących bajek - wydanie formatu A4, pełne całostronicowych, bajecznie kolorowych ilustracji. Jego atutem są duże, bardzo wyraźne litery, dzięki którym maluchy uczące się czytać z łatwością samodzielnie przeczytają znajdujące się w książce...
23,53 * 37,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,25 zł

Opis

Przedstawiamy nową edycję znanych i kochanych Inspirujących bajek - wydanie formatu A4, pełne całostronicowych, bajecznie kolorowych ilustracji. Jego atutem są duże, bardzo wyraźne litery, dzięki którym maluchy uczące się czytać z łatwością samodzielnie przeczytają znajdujące się w książce opowiadania.

Historie zawarte w Inspirujących bajkach pomagają dzieciom znaleźć wiarę w siebie, uwierzyć w swoje talenty, pokazują, jak ważna jest wytrwałość, cierpliwość i konsekwencja, uświadamiają, że empatia, wrażliwość i wyrozumiałość są kluczem do budowania trwałych, szczerych przyjaźni. Napisane są pięknym, literackim językiem, ich akcja toczy się wartko, a sympatycznych bohaterów - zwierzątka lub dzieci w wieku małych czytelników - polubi każde dziecko. Książka sprawdzi się też przy wspólnym, głośnym czytaniu, i na pewno stanie się okazją do niejednej ciekawej rozmowy na ważne tematy.

Atutem tego wydania jest nowe, niepublikowane dotąd opowiadanie!

Gorąco polecamy i zapraszamy do zakupu!

Agnieszka Antosiewicz to autor książki "Inspirujące bajki".

"Inspirujące bajki" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Wybór krótkich historii to mądry sposób na to, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to średnia książka - jej długość to 88 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Inspirujące bajki" wydało Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.