Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka?

Kicia Kocia i Nunuś wybierają się na wakacje. Pierwszy raz będą lecieć prawdziwym samolotem! Nunuś bardzo się cieszy. Tylko gdzie się podziała walizka? Żeby ją znaleźć, trzeba otworzyć aż 50 okienek!
30,43 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,98 zł

Opis

Kicia Kocia i Nunuś wybierają się na wakacje. Pierwszy raz będą lecieć prawdziwym samolotem! Nunuś bardzo się cieszy. Tylko gdzie się podziała walizka? Żeby ją znaleźć, trzeba otworzyć aż 50 okienek!

Za treścią tytułu "Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka?" stoi Anita Głowińska, Anita Głowińska.

"Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka?" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książki to gwarancja udanej zabawy. Zbiór krótkich historii to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat bohaterów korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

 

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i kup także inne części z serii "Kicia Kocia i Nunuś".

Jest to krótka lektura - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka? została opublikowana przez Wydawnictwo Media Rodzina. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz także inne tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Kicia Kocia i Nunuś. Gdzie jest moja walizka?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>