Mała biała rybka ma urodziny

Mała biała rybka jest coraz większa. Dziś świętuje drugie urodziny. Każde morskie stworzenie może przyjść na przyjęcie: grube i chude, długie i krótkie, smutne i wesołe. Nie tylko dwulatki pokochają tę zabawną książkę o przeciwieństwach. Seria o małej białej rybce to pogodne historyjki, które...
18,91 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,04 zł

Opis

Mała biała rybka jest coraz większa. Dziś świętuje drugie urodziny. Każde morskie stworzenie może przyjść na przyjęcie: grube i chude, długie i krótkie, smutne i wesołe. Nie tylko dwulatki pokochają tę zabawną książkę o przeciwieństwach. Seria o małej białej rybce to pogodne historyjki, które dzięki kartonowym stronom i powtarzalnemu, spokojnemu rytmowi pokochają nawet najmłodsi czytelnicy. Kontrastowe ilustracje zachęcają do podążania za małą rybką, która jednocześnie oswaja dzieci z liczbami, kolorami, przeciwieństwami czy podstawowymi pojęciami, takimi jak „nad” i „pod”.

Guido van Genechten to autor tytułu "Mała biała rybka ma urodziny".

W oryginale publikacja jest zatytułowana: Klein wit visje wordt groot.

"Mała biała rybka ma urodziny" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja udanej zabawy. Wybór krótkich opowieści to świetny sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedszkolaki w wieku 2-2 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą wartościowych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po lekturze całej książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów dla niego też następne książki z serii "Mała Biała Rybka".

Ten egzemplarz to 2. wydanie w języku polskim. Pierwotnie pozycja była wydana w języku niderlandzkim. Mączka Iwona odpowiada za przetłumaczenie na polski.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Mała biała rybka ma urodziny została wydana przez Wydawnictwo Mamania. Jeśli ta książeczka zaintryguje dziecko, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.