Maluszkowe malowanie. Lalki

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
1,22 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 1,38 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują lalki!

Historyjka "Maluszkowe malowanie. Lalki" to praca zbiorowa, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

"Maluszkowe malowanie. Lalki" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić nastrój.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 2 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka.

Pozycja "Maluszkowe malowanie. Lalki" została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.