Matematyka na 6. Ile to jest?

Czy dodawanie liczb sprawia ci trudność? A może nie lubisz odejmowania?Ta interaktywna książce edukacyjna pomoże temu zaradzić. Odpowiadaj na pytania, licz i używaj ścieralnego pisaka do zaznaczenia swoich odpowiedzi, a potem baw się, przesuwając okienka, aby sprawdzić, czy miałeś rację. Możesz też...
19,44 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,01 zł

Opis

Czy dodawanie liczb sprawia ci trudność? A może nie lubisz odejmowania?
Ta interaktywna książce edukacyjna pomoże temu zaradzić. Odpowiadaj na pytania, licz i używaj ścieralnego pisaka do zaznaczenia swoich odpowiedzi, a potem baw się, przesuwając okienka, aby sprawdzić, czy miałeś rację. Możesz też samodzielnie ćwiczyć pisanie cyferek w specjalnie przeznaczonych do tego celu miejscach w książce.

Tytuł "Matematyka na 6. Ile to jest?" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Dzięki książeczkom takim jak "Matematyka na 6. Ile to jest?" Twoje kilkuletnie dziecko ma możliwość szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem szlifowania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Jest to krótka książka - ma 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Matematyka na 6. Ile to jest?" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz również inne tytuły od tego wydawcy.