Akademia 3-latka

Rekomendowane przez Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej w Krakowie ćwiczenia z naklejkami, rozwijające podstawowe sprawności dzieci w wieku przedszkolnym. Dużym walorem opracowania są zadania wspomagające procesy myślowe oraz ćwiczenia do nauki pisania i czytania, doskonalące analizę i syntezę...
5,80 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,73 zł

Opis

Rekomendowane przez Ośrodek Wczesnej Pomocy Psychologicznej w Krakowie ćwiczenia z naklejkami, rozwijające podstawowe sprawności dzieci w wieku przedszkolnym. Dużym walorem opracowania są zadania wspomagające procesy myślowe oraz ćwiczenia do nauki pisania i czytania, doskonalące analizę i syntezę wzrokową. Książeczki zawierają również zadania rozwijające sprawność manualną dzieci, m.in. wklejanie w odpowiednie miejsca naklejek, rysowanie po śladzie czy łączenie elementów.

Elżbieta Lekan Joanna Myjak jest autorem tytułu "Akademia 3-latka".

Wybierz "Akademia 3-latka" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

 

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją spakować do torby dziecka.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 38 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Akademia 3-latka" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Akademia 3-latka

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>