Przedszkolak poznaje świat

Idealna pozycja zarówno dla wszystkich przedszkolaków, jak i dzieci, które dopiero postawią w przedszkolu swój pierwszy krok. Książka pełna ciekawych zadań, dzięki którym najmłodsi dowiedzą się, jak wygląda dzień w przedszkolu, co na pewno pomoże im oswoić się z nowym miejscem. Dzieci poznają też...
14,88 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,86 zł

Opis

Idealna pozycja zarówno dla wszystkich przedszkolaków, jak i dzieci, które dopiero postawią w przedszkolu swój pierwszy krok. Książka pełna ciekawych zadań, dzięki którym najmłodsi dowiedzą się, jak wygląda dzień w przedszkolu, co na pewno pomoże im oswoić się z nowym miejscem. Dzieci poznają też pory roku, zwierzęta i rośliny. Dowiedzą się, czym jest przyjaźń, jakie emocje rządzą każdym człowiekiem, jak tworzy się rodzinę i pielęgnuje relacje z bliskimi. Nauczą się, jak bezpiecznie zachowywać się w domu i na dworze. Książka zawiera wiele prostych ćwiczeń, bogatych, kolorowych ilustracji i dużych naklejek. Proste informacje i ciekawostki są napisane prostym, dostosowanym do wieku dzieci, językiem. Jest to doskonałe uzupełnienie książek z serii „W przedszkolu…”.

Małgorzata Detner to autor tytułu "Przedszkolak poznaje świat".

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Przedszkolak poznaje świat". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać nastrój.

To idealna propozycja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Przedszkolak poznaje świat" wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

"Przedszkolak poznaje świat" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to wybierz również inne publikacje od tego wydawcy.