Runy w praktyce

Książka ta w przystępny sposób opisuje historię run i ich związki z mitologią nordycką. Przybliża podstawy wróżenia, a także uczy, jak używać run w praktyce. Znaleźć w niej można też wskazówki dotyczące wykonania amuletów ochronnych i zasady interpretowania wróżb. Korzystając z zebranych tu...
34,32 * 54,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,04 zł

Opis

"Runy w praktyce. Skuteczne wróżby i zaklęcia runiczne oraz interpretacja symboli Futharku starszego, by cieszyć się zdrowiem, miłością oraz dostatnim życiem" autorstwa Lisy Chamberlain to książka, która ułatwi nam czytanie run i wykorzystywanie ich do lepszego poznania teraźniejszości i przyszłości.

Autorka udowadnia, że czytanie run może być niezwykle przydatną umiejętnością, którą może opanować każdy, nawet jeśli dla wielu osób wyglądają one jak archaiczne, dawno zapomniane litery. Książka ta to prawdziwa skarbnica wiedzy dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat prastarych tradycji ezoterycznych. Autorka opisuje znaczenie wszystkich run i ich tajemnice. Dzięki książce poznamy historię run, ich powiązania z mitologią nordycką, a także podstawy magii i stosowanie wróżb w praktyce. Wiedza ta pozwoli nam stworzyć szczęśliwe życie pod każdym względem, wliczając w to życie osobiste, zawodowe, a także relacje z innymi ludźmi. Autorka przekonuje, że do pracy z runami nie potrzebujemy szczegółowej wiedzy na temat mitologii nordyckiej, gdyż mają one charakter uniwersalny.

Lisa Chamberlain jest autorką licznych książek poświęconych tradycji wiccańskiej i runom. Od wielu lat praktykuje wiccę i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi ludźmi. Jej książki charakteryzują się przystępnymi opisami zawierającymi informacje z różnych tradycji wicca, a nie pochodzącymi tylko z perspektywy jednej osoby.

Szczegóły - Runy w praktyce

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>