Sztuka życia i umierania
- Czarna Owca
-
9788380157118
-
48 godzin + czas dostawy
Dlaczego obawiamy się śmierci? Jak powinniśmy mówić innym, że umierają? Czy reinkarnacja jest prawdą?
Z poczucia głębi, jasności, współczucia, a nawet z humorem, Osho odpowiada na najtrudniejsze pytania, jakie nurtują nas wszystkich, proponując zarazem praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia i medytacji. Osho ukazuje, że nasz strach przed śmiercią oparty jest na pewnym nieporozumieniu, a umieranie to możliwość wewnętrznego wzrostu. Kiedy nasze życie jest świadome i kompletne, śmierć nie jest katastrofą, lecz jego radosnym zwieńczeniem.
Szczegóły - Sztuka życia i umierania
- Tytuł: Sztuka życia i umierania
- Autor: Osho
- Wydawnictwo Czarna Owca
- Oprawa: Miękka
- Rok wydania: 2017
- Ilość stron: 376
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788380157118
- Język: polski
- Oryginalny tytuł: The Art of Living and Dying
- Tłumacz: Smagacz Henryk
- Nr wydania: 1
- ISBN: 9788380157118
- EAN: 9788380157118
- Wymiary: 13.5x20.5x2.1 cm
Dane producenta
Recenzje
Recenzje
O Autorze
Osho Rajneesh (Rajneesh Chandra Mohan Jain), znany również jako Bhagwan Shree Rajneesh – ur. 11 grudnia 1931 w Kuchwadzie, stan Madhya Pradesh w Indiach, zm. 19 stycznia 1990 w Punie.
Był hinduskim nauczycielem duchowym. Żył w Indiach oraz przez kilka lat w Stanach Zjednoczonych. Swoją osobą zainspirował powstanie tzw. ruchu Osho, który nadal ma wielu wyznawców i zwolenników na całym świecie. Był znakomitym mówcą swobodnie posługujący się zarówno wschodnimi tradycjami mistycznymi, jak i zachodnią psychoterapią. Jego nauki dotyczą nie tylko indywidualnego poszukiwania sensu, lecz także najbardziej palących spraw społecznych i politycznych.
Osho był przeciwnikiem jakiegokolwiek systemu zorganizowanej religii. Cenił natomiast i zalecał osobistą religijność, a nie bycie nominalnym wyznawcą religii – wyraźnie te rzeczy rozgraniczał. Podkreślał wartość autentycznego, osobistego doświadczenia mistycznego.
Inni Klienci kupili również
Popularne tematy: