Kto co kupił

Lilka Eryk i mama zrobili zakupy, ale to, co kupił tata dostarczy wszystkim najwięcej emocji. "Kto co kupił", to druga książeczka z serii "O Lilce i Eryku" do wczesnej nauki czytania metodą globalną, przeznaczona dla dzieci mieszkających zarówno w kraju, jak i za granicą. "Lilka i Eryk" to seria do...
8,62 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,30 zł

Opis

Lilka Eryk i mama zrobili zakupy, ale to, co kupił tata dostarczy wszystkim najwięcej emocji.
"Kto co kupił", to druga książeczka z serii "O Lilce i Eryku" do wczesnej nauki czytania metodą globalną, przeznaczona dla dzieci mieszkających zarówno w kraju, jak i za granicą.
"Lilka i Eryk" to seria do samodzielnego czytania dla dzieci w wieku 3-8 lat. To śmieszna historyjka opatrzona krótkim i bardzo elementarnym w swej prostocie tekstem, którego najważniejszą cechą jest to, że nie posiada znaków diakrytycznych i jest pisany dużymi, wyrazistymi literami. Czytanie tak skonstruowanego tekstu jest niezmiernie proste, albowiem te same słowa pojawiają się na kolejnych stronach, a obrazek ilustruje to, o czym traktuje treść podpisów. Nieskomplikowany tekst pod obrazkiem pozwala dziecku uwierzyć w to, że SAMO przeczyta, i że czytanie wcale nie jest takie trudne.
Seria "O Lilce i Eryku" to propozycja zarówno dla dzieci mieszkających w Polsce, jak i za granicą. "Tom TAM czyta sam, a TU Nina czytać zaczyna" - dopiski w rogach okładki odnoszą się do adresatów serii.
Dla dzieci mieszkających w Polsce to doskonała lektura wspomagająca pierwszy etap codziennej nauki czytania. Dla dzieci mieszakach poza granicami kraju - z oczywistych względów niemających na co dzień z polską całodzienną edukacją - to znakomita szkoła czytania w języku rodziców, dla których pytanie: "Jak mam za granicą nauczyć moje dziecko czytania po polsku?" - znajduje ostatecznie odpowiedź.

Za treścią tytułu "Kto co kupił" stoi Świątek Monika.

Dzięki publikacjom takim jak "Kto co kupił" Twoje kilkuletnie dziecko ma szansę szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do plecaka dziecka.

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość: 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Kto co kupił" opublikowało Wydawnictwo Bookplan.pl. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to wybierz też pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.