Listy od Feliksa. Mały zając podróżuje po świecie

Pod koniec wakacji wydarzyło się coś strasznego. Na lotnisku zaginął pluszowy zając Zosi - Feliks. To prawdziwe nieszczęście, ponieważ Zosia i Feliks nigdy się nie rozstają. Gdy zaczynają się lekcje w szkole, do Zosi przychodzi list z Londynu - od Feliksa. Jest to pierwszy list, który pluszowy...
40,70 * 59,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,21 zł

Opis

Pod koniec wakacji wydarzyło się coś strasznego. Na lotnisku zaginął pluszowy zając Zosi - Feliks. To prawdziwe nieszczęście, ponieważ Zosia i Feliks nigdy się nie rozstają. Gdy zaczynają się lekcje w szkole, do Zosi przychodzi list z Londynu - od Feliksa.

Jest to pierwszy list, który pluszowy zając wysyła ze swojej długiej podróży. Kolejne listy przychodzą z Paryża, Rzymu, Kairu, z safari w Kenii oraz z Nowego Jorku. Feliks ma dar obserwacji, pisze ciekawie i z poczuciem humoru. Opisuje mieszkańców i kraje, które odwiedzał. Jego listy znajdują się w sześciu prawdziwych kopertach ze znaczkami.

Urocza opowieść pluszowego zająca wprawi wszystkich milusińskich w zdumienie i stanie się źródłem niezapomnianych przeżyć. Prawdziwe listy i walizka ze wspomnieniami z podróży czynią tę podróż realną.

Autorem historyjki "Listy od Feliksa. Mały zając podróżuje po świecie" jest Annette Langen.

Jeśli szukasz dla malucha książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Listy od Feliksa. Mały zając podróżuje po świecie". Krótka forma to dobry sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także cudownym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź również kolejne części z serii "Listy od Feliksa".

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Listy od Feliksa. Mały zając podróżuje po świecie została udostępniona przez Wydawnictwo Mamika. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to wybierz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Wydanie dla wymagających. Tytuł dla osób dysponujących większymi środkami. Ta książeczka sprawdzi się też jako podarunek.