Mały zając odkrywa naszą błękitną planetę. Listy od Feliksa. Nowe przygody. Tom 3

Bez tajnego planu Zosi i Feliksa to wszystko by się nie wydarzyło! Pluszowy zając, żądny przyrodniczych przygód, szybuje skonstruowanym przez Zosię balonem. Tym samym rozpoczyna się niesamowita podróż wokół błękitnej planety. Kilka dni później przychodzi pierwszy list... Pojawia się coraz więcej...
40,70 * 59,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,21 zł

Opis

Bez tajnego planu Zosi i Feliksa to wszystko by się nie wydarzyło! Pluszowy zając, żądny przyrodniczych przygód, szybuje skonstruowanym przez Zosię balonem. Tym samym rozpoczyna się niesamowita podróż wokół błękitnej planety.

Kilka dni później przychodzi pierwszy list...

Pojawia się coraz więcej listów, które pluszowy zając przesyła z Księżyca, Arktyki, Karaibów, lasów tropikalnych i kontynentu australijskiego. Jego opisy są pełne humoru i zawierają wiele ciekawostek o środowisku naturalnym i otaczającym nas świecie.

Listy są umieszczone w sześciu prawdziwych kopertach.

Książka zawiera niespodzianki: autentyczne zdjęcie NASA przestrzeni kosmicznej Ziemi, alfabet morski - flagi kodu sygnalizacyjnego oraz znak drogowy Australii.

Jest to trzecia część z serii, ale nie znając dwóch poprzednich czytelnik bez problemu zostanie wprowadzony w świat Zosi i jej ukochanego pluszaka - Feliksa.

Książka zalecana od 5 roku życia

Annette Langen jest autorem tytułu "Mały zając odkrywa naszą błękitną planetę. Listy od Feliksa. Nowe przygody. Tom 3".

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Mały zając odkrywa naszą błękitną planetę. Listy od Feliksa. Nowe przygody. Tom 3". Kolekcja krótkich form to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Z opisywaną książką Twoje dziecko zanurzy się w ciekawym świecie gwiazd i planet, pozna tajemnice kosmosu i zobaczy jakie cuda skrywa wszechświat.

Książki dla dzieci w wieku 3-7 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Oto 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobrej jakości wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź także następne bajki z serii "LISTY OD FELIKSA".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja "Mały zając odkrywa naszą błękitną planetę. Listy od Feliksa. Nowe przygody. Tom 3" została udostępniona przez Wydawnictwo Mamika. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.

Wydanie dla wymagających. Tytuł dla osób dysponujących zasobniejszym portfelem. Książeczka sprawdzi się jako prezent.