Litery. Nauka czytania

Publikacja autorstwa znakomitego duetu Ewy i Feliksa Przyłubskich, twórców analityczno-syntetycznej metody nauki czytania, która do dziś jest stosowana w podręcznikach dla najmłodszych. Elementarz był wydawany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w latach 1975-1999. Obecne wydanie stanowi...
66,99 * 70,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,98 zł

Opis

Publikacja autorstwa znakomitego duetu Ewy i Feliksa Przyłubskich, twórców analityczno-syntetycznej metody nauki czytania, która do dziś jest stosowana w podręcznikach dla najmłodszych.

Elementarz był wydawany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w latach 1975-1999. Obecne wydanie stanowi reprint ostatniego wydania z 1999 r.

Poza Elementarzem Mariana Falskiego jest to drugi kultowy elementarz, z którego czytania uczyły się kolejne pokolenia Polaków.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Litery. Nauka czytania"?
Ewa Przyłubska, Feliks Przyłubski to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Litery. Nauka czytania" został opublikowany przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
Książka liczy 96 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną upiększoną graficznie. Zawarto w niej ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydawcy tego podręcznika:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce, które rozpoczęło działalność w 1945 r. Od momentu wydania pierwszego podręcznika, opublikowano już ponad 25 tysięcy tytułów, o łącznym nakładzie ponad 2 miliardy egzemplarzy. Aktualnie WSiP specjalizuje się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem uznanych ekspertów, naukowców i metodyków. Poza tradycyjnymi wydaniami oferuje również platformę internetową WSiPnet z wersjami cyfrowymi podręczników, a także Klub Nauczyciela.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Litery. Nauka czytania

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>