Lizaki Logopedyczne

Pomoc jest uproszczoną, podstawową wersją układanki fonetycznej Układamy wzorce wymowy przeznaczoną do pracy indywidualnej i grupowej z małymi dziećmi czyli od 3 5 roku życia, które nie są jeszcze gotowe do właściwej terapii logopedycznej w oparciu o stosowaną przez nas metodę ruchów...
44,92

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,00 zł

Opis

Pomoc jest uproszczoną, podstawową wersją układanki fonetycznej Układamy wzorce wymowy przeznaczoną do pracy indywidualnej i grupowej z małymi dziećmi czyli od 3 5 roku życia, które nie są jeszcze gotowe do właściwej terapii logopedycznej w oparciu o stosowaną przez nas metodę ruchów artykulacyjnych. Zajęcia z tymi dziećmi prowadzi się zawsze w formie zabawy a możliwości osoby prowadzącej zajęcia są nieograniczone.
Pomoc zawiera 34 lizaki logopedyczne, które na jednej stronie zawierają opisany schemat wymowy głoski i jej zapis w postaci litery, a na odwrocie ilustrację głoski. Przedstawione zostały następujące podstawowe głoski języka polskiego:
* samogłoski ustne: a,o,u,e,i,y
* spółgłoski: p,b,m,t,d,n,f,w,k,g,h(ch),l,ł,r,j,ń(ni),sz,ż(rz),cz,dż,s,z,c,dz,ś(si),ź(zi),ć(ci),dź(dzi).
Stosowanie lizaków głoskowych ma na celu kształtowanie u dzieci skojarzeń sposobów powstania dźwięku z jego obrazkowym odpowiednikiem i literą. Pomoc ma zastosowanie uniwersalne i może być stosowana w terapii jak i w ogólnorozwojowej stymulacji językowej i poznawczej każdego dziecka.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Lizaki Logopedyczne"?
Podręcznik "Lizaki Logopedyczne" jest pracą zbiorową, więc za stworzenie treści odpowiada grono autorów.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rokiem wydania tej książki jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że korzystają z najnowszych podręczników.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Lizaki Logopedyczne

  • Wydawnictwo Apex
  • Oprawa: Pudełko
  • Rok wydania: 2022
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788360092309
  • ISBN: 9788360092309
  • EAN: 9788360092309

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>