Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Wiosenny ogród 1 l

  • Ludwik
  • 5900498017076
Czy chcesz, aby Twój czysty i lśniący dom pachniał wiosennym ogrodem? Sięgnij po uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych Ludwik – Wiosenny Ogród. W całym domu płyn uniwersalny Ludwik skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Nie pozostawia smug, pozostawia za to...

7.99

Cena za L : 7.99zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Uniwersalny płyn Ludwik Wiosenny Ogród to najlepszy wybór do codziennego sprzątania twojego mieszkania. Ten produkt nadaje się do każdego rodzaju powierzchni zmywalnych bez obawy o ich uszkodzenie. Nie będziesz musiał więcej zastanawiać się, jakiego preparatu użyć do danego gatunku powierzchni, i martwić się, czy przez przypadek jej nie zniszczysz - uniwersalny płyn Ludwik posprząta je wszystkie. Skutecznie usuwa tłuste i przyschnięte plamy oraz inne uporczywe zabrudzenia, a co najważniejsze nie pozostawia żadnych smug.

Możesz raz na zawsze pożegnać się z brudem. Zamiast niego w Twoim domu na stałe zamieszka świeży zapach czystości, a dokładniej kwiatowa nuta wiosennego ogrodu, która z pewnością spodoba się Tobie, pozostałym domownikom oraz Twoim gościom.

Płyn Ludwik bez problemu sprawdzi się w takich zadaniach, jak mycie zabrudzonych podłóg, kuchennych blatów, łazienkowych kafelek czy szyb i ram okiennych oraz wielu innych. Jest niezastąpiony w każdej kuchni i łazience, a sprzątanie z nim po prostu staje się dużo prostsze. Płyn bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie oraz nie tworzy zbędnej piany, tym samym nie utrudniając Twojej pracy.

Środek nie jest żrący, dzięki czemu może być wykorzystywany również przez Twoje dzieci, które będą mogły pomagać Ci w codziennym sprzątaniu. Od teraz w Twoim domu na stałe zamieszka czystość i przyjemna świeżość.

Składniki - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Wiosenny ogród 1 l

Aqua, C12-14 Pareth-7, Isopropyl alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Limonene, Cumenesulfonate Sodium, Cumenesulfonate Potassium, Tetrasodium EDTA, Xanthan gum, Carnauba Wax, Acrylic copolymer, Sodium Citrate, Cetoleth-25, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Isotrideceth-9, Colorant, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Rozcieńczyć z wodą. Dokładne informacje na opakowaniu.

Informacja alergenna

Zawiera mieszanine poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Wiosenny ogród 1 l

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498017076
  • EAN: 5900498017076
  • Wymiary: 27.2 x 12.1 x 5.3 cm

Inni Klienci kupili również