Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych 1 l

Uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni w całym domu. Skutecznie usuwa brud i tłuszcz. zapewnia czystość i połysk bez smug. Z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych Pozostawia zapach bzu z nutą jabłka.
7,99
Cena za L : 7.99zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Zwierzaki domowe są częścią rodziny, jednak trzeba przyznać, że wprowadzają do domu specyficzny zapach, który może być nieco uciążliwy. Płyn uniwersalny do podłóg Ludwik z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych pozwoli nam odświeżyć mieszkanie i zastąpi charakterystyczną dla zwierzaków woń świeżą nutą bzu i jabłka.

Płyn do podłóg Ludwik z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych to płyn do zadań specjalnych. Usuwa standardowy brud z podłóg - ślady butów, plamy po rozlanej kawie, błoto naniesione przez psy po spacerze - a do tego ma działanie odtłuszczające, więc pozwoli też pozbyć się tak trudnych zanieczyszczeń, jak tłuste sosy, oleje czy inne ślady po gotowaniu. To sprawia, że świetnie nadaje się do mycia podłóg w kuchni i jadalni.

Płyn uniwersalny Ludwik nie pozostawia smug i sprawdza się w przypadku wielu powierzchni - od płytek po wykładziny PCV. Zapewnia czystość i efektowny połysk.

Specjalnie opracowana formuła zapachowa pochłania zapachy pozostawiane przez zwierzęta domowe. Uporczywy zapach mokrej sierści psa czy też silna woń dobiegająca z klatki gryzoni albo kociej kuwety nie stanowią dla płynu Ludwik najmniejszego problemu. Wystarczy umyć nim podłogę, by od razu poczuć wyraźną różnicę - powietrze wypełni się kwiatowym aromatem bzu i słodkimi nutami jabłka, dzięki czemu w mieszkaniu zapanuje przyjemna atmosfera. Płynu można używać także do czyszczenia innych powierzchni.

Szczegóły - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych 1 l

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498003437
  • EAN: 5900498003437
  • Wymiary: 27.2 x 12.1 x 5.3 cm

Składniki - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych 1 l

Aqua, C12-14 Pareth-7, Isopropyl alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Limonene, Cumenesulfonate Sodium, Cumenesulfonate Potassium, Tetrasodium EDTA, Xanthan gum, Carnauba Wax, Acrylic copolymer, Sodium Citrate, Cetoleth-25, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Isotrideceth-9, Colorant, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Rozcieńczyć z wodą. Dokładne informacje na opakowaniu.

Informacja alergenna

Zawiera mieszanine poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>