Maszyny budowlane

Ponad 60 naklejek To, co przedszkolaki lubią najbardziej 16 stron kolorowych zadań z wykorzystaniem ponad 60 naklejek Sprawdzony zestaw edukacyjny dla dzieci powyżej 3 lat. Odpowiednio dobrane zadania sprawią, że poznawanie literek, cyferek, kształtów i kolorów stanie się ciekawa przygodą. W...
16,83 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,81 zł

Opis

Ponad 60 naklejek To, co przedszkolaki lubią najbardziej 16 stron kolorowych zadań z wykorzystaniem ponad 60 naklejek Sprawdzony zestaw edukacyjny dla dzieci powyżej 3 lat. Odpowiednio dobrane zadania sprawią, że poznawanie literek, cyferek, kształtów i kolorów stanie się ciekawa przygodą. W nagrodę za prawidłowo wykonanie każdego zadania mistrzowska gwiazdka.

Krzysztof Kozera to autor książki "Maszyny budowlane - 180 naklejek".

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące zagadnienia. "Maszyny budowlane - 180 naklejek" to świetny upominek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Ładne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją zapakować do plecaka dziecka.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Maszyny budowlane - 180 naklejek" wydało Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź także inne pozycje od tego wydawcy.