Traktory i kombajny 189 naklejek

  • AWM
  • 9788372508782
Co traktor ma pod maską? Co robi traktor na plaży? Co można przyczepić do traktora? Ile kombajn ma kół?Wszystko o traktorach, ciągnikach, kombajnach i innych maszynach rolniczych. Ciekawostki, ważne informacje, a do tego łamigłówki, puzzle, labirynty i zadania z naklejkami.macji o pojazdach...
13,92 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,83 zł

Opis

Co traktor ma pod maską? Co robi traktor na plaży? Co można przyczepić do traktora? Ile kombajn ma kół?

Wszystko o traktorach, ciągnikach, kombajnach i innych maszynach rolniczych. Ciekawostki, ważne informacje, a do tego łamigłówki, puzzle, labirynty i zadania z naklejkami.

macji o pojazdach budowlanych, ratowniczych oraz rolniczych, a także ich realistyczne zdjęcia. Dodatkowo wspaniała zabawa z naklejkami – aż 8 kart.

Historyjka "Traktory i kombajny" to praca zbiorowa, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Znasz przedszkolaka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, wręczając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z korzystając z Twojej pomocy właśnie w tej publikacji. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Książki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

Jest to średniej długości produkcja - ma 62 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Traktory i kombajny" udostępniło Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.