Matematyka. Klasa 5. Podręcznik. Szkoła podstawowa

 • WSiP
 • 832/2/2018
 • 9788302173103
 • 48 godzin + czas dostawy
Struktura podręcznika ułatwia naukę i zachęca do powtórzeń, jest przejrzysta i czytelna. Zagadnienia matematyczne są atrakcyjne dla ucznia, zachęcają do nauki i budzą zainteresowanie przedmiotem. Każdy dział rozpoczyna się od infografiki, czyli połączenia ilustracji z objaśnieniami, wprowadzając...
43,99 * 51,29 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,31 zł

Opis

Struktura podręcznika ułatwia naukę i zachęca do powtórzeń, jest przejrzysta i czytelna. Zagadnienia matematyczne są atrakcyjne dla ucznia, zachęcają do nauki i budzą zainteresowanie przedmiotem.

Każdy dział rozpoczyna się od infografiki, czyli połączenia ilustracji z objaśnieniami, wprowadzając ucznia w temat i pokazując zastosowanie matematyki w codziennym życiu. Zadania odwołujące się do praktycznych zagadnień, sytuacji z życia, uwzględniając wiedzę z innych przedmiotów. Poparte licznymi przykładami często rozwiązanymi na kilka sposobów.

Ponad to podręcznik zawiera ponad 1000 zadań do samodzielnego rozwiązania w tym ponad 100 na medal, dodatkowo na zakończenie powtórzenia zestaw zadań na medal: Potrafię więcej, umiem lepiej, odpowiedzi do zadań, po każdym temacie krótki czterozadaniowy test: CO UMIEM?, który monitoruje realizację wymagań ogólnych podstawy programowej w szkole podstawowej, na końcu każdego działu zestaw zadań: Czy już to umiem? Powtórzenie materiału z przykładowymi rozwiązaniami i wskazówkami do rozwiązania.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Matematyka. Klasa 5. Podręcznik. Szkoła podstawowa"?
Podręcznik "Matematyka. Klasa 5. Podręcznik. Szkoła podstawowa" jest opracowaniem zbiorowym, więc za napisanie treści odpowiada kilku autorów.


Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Matematyka. Klasa 5. Podręcznik. Szkoła podstawowa został wydany przez Wydawnictwo WSiP.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego?
Numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to 832/2/2018. Nazywany numerem MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Matematyka. Klasa 5. Podręcznik. Szkoła podstawowa" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez specjalistów Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami jakościowymi.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
304: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną udoskonaloną grafikami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) wydają najwyższej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w całej Polsce. Wydając 25 tys. pozycji z całkowitym nakładem przekraczającym 2 miliardy sztuk, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej rozpoznawalnych publikacji w Polsce. Specjalizuje się w wydawaniu różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też nowoczesne platformy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka. Klasa 5. Podręcznik. Szkoła podstawowa

 • MEN: 832/2/2018
 • Wydawnictwo WSiP
 • Rok wydania: 2018
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 304
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302173103
 • ISBN: 9788302173103

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>