Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 1

Jest to pierwsza część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy czwartej. Zastosowano w nim dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, które rozwijają zainteresowanie przedmiotem, rozbudzają kreatywność, kształtują samodzielność i umiejętność...
10,08 * 10,81 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,81 zł

Opis

Jest to pierwsza część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy czwartej.

Zastosowano w nim dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, które rozwijają zainteresowanie przedmiotem, rozbudzają kreatywność, kształtują samodzielność i umiejętność pracy zespołowej oraz uczą posługiwania się nowoczesną technologią. Zeszyt zawiera zadania o różnym stopniu trudności i różnej formie: otwarte i zamknięte, wykorzystujące rozmaite źródła danych (np. schematy, tabele, grafiki), wiążące się z analizą tekstu.

Dzięki publikacji każdy uczeń klasy czwartej:

 • rozwinie swoje umiejętności matematyczne,
 • poczuje satysfakcję z nauki (zeszyt zawiera duży wybór poleceń łatwiejszych i trudniejszych),
 • wyćwiczy umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań.

Na końcu każdego działu przygotowano zestaw zadań powtórzeniowych (Czy już to umiem?).

W zeszycie dodatkowo zamieszczono wkładkę z elementami do wycinania, które ułatwią naukę.

Treści i zadania są zgodne z nową podstawą programową i uwzględniają ostatnie zmiany wprowadzone w tym dokumencie.

Spis działów:

 • 1. Liczby naturalne
 • 2. Działania na liczbach naturalnych
 • 3. Proste i odcinki. Kąty. Koła i okręgi

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 1"?
Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski, Agnieszka Gleircher to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 1" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest matematyka.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Ile stron ma ta pozycja?
120 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną grafikami. Zawiera znaczące, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najdłużej działających wydawnictw w naszym kraju, które zaczynało działalność w 1945 roku. Od publikacji pierwszego podręcznika, wydano ponad 25 tysięcy tytułów, o łącznym nakładzie przekraczającym 2 miliardy egzemplarzy. Obecnie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne specjalizują się w wydawaniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem wybitnych naukowców, ekspertów i metodyków. Poza tradycyjnymi wydaniami ma w asortymencie też platformę internetową WSiPnet z wersjami cyfrowymi podręczników oraz Klub Nauczyciela.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Szkoła podstawowa. Część 1

 • Wydawnictwo WSiP
 • Rok wydania: 2017
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 120
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302168413
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła podstawowa
 • ISBN: 9788302168413

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>