Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Część 2

Druga część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy 5 zawiera dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, co rozwija zainteresowanie przedmiotem, rozbudza kreatywność, kształtuje samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, uczy posługiwania...
10,80 * 11,91 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,71 zł

Opis

Druga część zeszytu ćwiczeń Matematyka do klasy 5 zawiera dobre i sprawdzone rozwiązania metodyczne, takie jak bezpośredni język poleceń czy metody aktywizujące, co rozwija zainteresowanie przedmiotem, rozbudza kreatywność, kształtuje samodzielność i umiejętność pracy zespołowej, uczy posługiwania się nowoczesną technologią.  W zeszycie znajdują się zadania o różnym stopniu trudności i różnej formie: otwarte i zamknięte, wykorzystujące liczne formy przekazu (schematy, tabele, grafiki), wiążące się z analizą tekstu.

Zeszyt dostosowany do nowej podstawy programowej.

W tym zeszycie naukę rozpoczynamy od geometrii – Wielokąty, żeby wrócić do arytmetyki – Ułamki dziesiętne. Działania na ułamkach dziesiętnych, i kończymy geometrią – Figury geometryczne. Skala i plan.

Dzięki zeszytowi ćwiczeń każdy uczeń klasy czwartej:

  • rozwinie swoje umiejętności matematyczne,
  • poczuje smak sukcesu – gwarantuje to duży wybór zadań łatwiejszych i trudniejszych,
  • wyćwiczy umiejętność rozwiązywania różnych typów zadań.

Na końcu każdego działu przygotowano zestaw zadań na powtórzenie – Czy już to umiem?

W zeszycie dodatkowo zamieszczono wkładkę  z elementami do wycinania, które ułatwią naukę.

Działy w zeszycie ćwiczeń:

  • Wielokąty
  • Ułamki dziesiętne. Działania na ułamkach dziesiętnych
  • Figury geometryczne. Skala i plan. Bryły

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Część 2"?
Autorami książki są Barbara Dubiecka-Kruk, Piotr Piskorski, Anna Dubiecka, Ewa Malicka.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Część 2" został opracowany przez Wydawnictwo WSiP.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Ile stron ma ta pozycja?
Ta książka ma 104 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną grafikami. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) oferują najwyższej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w całej Polsce. Publikując 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem ponad 2 miliardy egzemplarzy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej znanych publikacji w kraju. Wydawnictwo specjalizuje się w wydawaniu wielu typów materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . WSiP rozwija też nowoczesne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, jak również prowadzi Klub Nauczyciela.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 5. Część 2

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>