Moby w świecie podstawowym. Minecraft. Tryb czytania

„Tryb czytania. Moby w Świecie Podstawowym” to propozycja dla najmłodszych fanów i fanek Minecrafta, którzy dzięki tej książce udoskonalą umiejętność samodzielnego czytania. Emmy marzy o własnym zwierzaku i wraz z Birchem oraz jego oswojonym wilkiem o imieniu Chaps wyruszają na poszukiwanie pupila...
13,52 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,49 zł

Opis

„Tryb czytania. Moby w Świecie Podstawowym” to propozycja dla najmłodszych fanów i fanek Minecrafta, którzy dzięki tej książce udoskonalą umiejętność samodzielnego czytania.

Emmy marzy o własnym zwierzaku i wraz z Birchem oraz jego oswojonym wilkiem o imieniu Chaps wyruszają na poszukiwanie pupila wśród mieszkańców Świata Podstawowego. Odwiedzają różne biomy i spotykają wiele mobów, które jednak nie są dobrymi kandydatami do oswojenia... Czy spełni się marzenie Emmy o znalezieniu swojego wiernego towarzysza?

Krótkie, intrygujące opowiadanie, prosty język, duże ilustracje i pytania pomocnicze do tekstu zawarte na początku książki – wszystko to pozwoli pochłonąć tekst, zrozumieć go, w łatwy i przyjemny sposób przyswoić nowe słownictwo i przygotować do płynnego czytania bardziej złożonych książek.

Niezwykła przygoda w świecie znanym z gry i doskonała zabawa gwarantowana. Czytanie nigdy nie było prostsze!

W serii ukazała się również książka „Tryb czytania. Górskie wyzwanie”.

Szczegóły - Moby w świecie podstawowym. Minecraft. Tryb czytania

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>