Górskie wyzwanie. Minecraft. Tryb czytania

„Tryb czytania. Górskie wyzwanie” to propozycja dla najmłodszych fanów i fanek Minecrafta, którzy dzięki tej książce udoskonalą umiejętność samodzielnego czytania. Emmy, Birch i jego oswojony wilk Chaps postanawią wspiąć się na szczyt Góry Niebosiężnej, najwyższego wzniesienia w okolicy. Gromadzą...
13,52 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,76 zł

Opis

„Tryb czytania. Górskie wyzwanie” to propozycja dla najmłodszych fanów i fanek Minecrafta, którzy dzięki tej książce udoskonalą umiejętność samodzielnego czytania.

Emmy, Birch i jego oswojony wilk Chaps postanawią wspiąć się na szczyt Góry Niebosiężnej, najwyższego wzniesienia w okolicy. Gromadzą niezbędny ekwipunek i wyruszają w drogę. Gdy zapada zmrok, w pobliżu spawnują się wrogie moby… Czy śmiałkom uda się odeprzeć kolejne ataki, przetrwać do rana i dotrzeć do ceu swej wyprawy?

Krótkie, intrygujące opowiadanie, prosty język, duże ilustracje i pytania pomocnicze do tekstu zawarte na początku książki – wszystko to pozwoli pochłonąć tekst, zrozumieć go, w łatwy i przyjemny sposób przyswoić nowe słownictwo i przygotować do płynnego czytania bardziej złożonych książek.

Niezwykła przygoda w świecie znanym z gry i doskonała zabawa gwarantowana. Czytanie nigdy nie było prostsze!

W serii ukazała się również książka „Tryb czytania. Moby w Świecie Podstawowym”.

Szczegóły - Górskie wyzwanie. Minecraft. Tryb czytania

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>