Modelki

,,Modelki`` to kolorowanka, z którą możesz stworzyć swój własny świat mody! Aż 42 naklejki sprawiają, że jest mnóstwo wspaniałej zabawy.Naklejane modelki i ich torebki zachwycą każdego miłośnika mody.
8,49 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

,,
Modelki`` to kolorowanka, z którą możesz stworzyć swój własny świat mody! Aż 42 naklejki sprawiają, że jest mnóstwo wspaniałej zabawy.
Naklejane modelki i ich torebki zachwycą każdego miłośnika mody.

Monika Matusiak to autor historii "Modelki".

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Modelki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także zredukować stres i poprawić nastrój.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

Pozycja "Modelki" została udostępniona przez Wydawnictwo Arystoteles. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.