Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym

 Podręcznik Moje litery. Piszę na A jest zbiorem ćwiczeń do nauki pisania po polsku na poziomie A czyli podstawowym. Przeznaczony jest głównie dla dzieci polonijnych. Zawartość podręcznika odzwierciedla wymagania podstawy programowej przygotowanej przez MEN dla dzieci uczących się poza granicami...
89,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 89,00 zł

Opis

 Podręcznik Moje litery. Piszę na A jest zbiorem ćwiczeń do nauki pisania po polsku na poziomie A czyli podstawowym. Przeznaczony jest głównie dla dzieci polonijnych. Zawartość podręcznika odzwierciedla wymagania podstawy programowej przygotowanej przez MEN dla dzieci uczących się poza granicami Polski.

Książka dzieli się na dwie części – pierwsza poświęcona jest głoskom, literom, sylabom i ortografii polskiej. Druga część zawiera ponad 200 ćwiczeń w pisaniu, obejmujących takie techniki jak: pisanie po śladzie, podpisywanie, przepisywanie, uzupełnianie oraz dokończanie zdań i krótkich tekstów. Znajdują się tu też ćwiczenia, tzw. „otwarte”, czyli nastawione na kreatywność uczących się.

Ponadto w podręczniku znajdziemy:

  • ćwiczenia słownikowe,
  • ćwiczenia w pisaniu drobnych form użytkowych,
  • ćwiczenia wspomagające kreatywność dziecka,
  • ćwiczenia przybliżające wiedzę o Polsce i sławnych Polakach.

Do publikacji dołączone są kolorowe karty z literami oraz komentarz dla nauczyciela z wieloma grami i zabawami użytecznymi w nauce pisania.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję popularne pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym"?
Autorem książki jest Magdalena Szelc-Mays.
Jest autorem niewielu podręczników, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik "Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym" został opublikowany przez Wydawnictwo Universitas.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Ile stron zawiera ta pozycja?
316 jest długością książki "Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym".
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do której serii podręczników należy "Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej "Język polski jako obcy".
Wraz z innymi składowymi cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Moje litery. Piszę na A. Podręcznik dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>