Uczymy się liczyć

Książeczka Uczymy się liczyć została przygotowana z myślą o tych dzieciach, które chcą szybko, łatwo i przyjemnie poznać cyferki. W książeczce jest zaprezentowany sposób pisania każdej cyfry ze strzałkami pokazującymi, jak należy prowadzić długopis. Dziecko ma też wiele miejsca do samodzielnych...
5,31 * 5,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,55 zł

Opis

Książeczka Uczymy się liczyć została przygotowana z myślą o tych dzieciach, które chcą szybko, łatwo i przyjemnie poznać cyferki.

W książeczce jest zaprezentowany sposób pisania każdej cyfry ze strzałkami pokazującymi, jak należy prowadzić długopis. Dziecko ma też wiele miejsca do samodzielnych ćwiczeń. Urozmaiceniem są ciekawe zadania matematyczne, które pozwolą dziecku utrwalić poznane cyferki. Zadanka są ciekawe i zabawne, dlatego dziecko będzie się doskonale bawić.

W książeczce zostały też zaprezentowane podstawy dodawania i odejmowania. Dodatkowym atutem książki są wesołe, kolorowe naklejki wielokrotnego użytku.

Książka została przygotowana przez najlepszych nauczycieli wczesnoszkolnych i jest całkowicie zgodna z programem i metodami nauczania. To doskonały sposób na przyjemne zapoznanie dzieci z królową nauk - matematyką.

Serdecznie polecamy!

Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodnez nową podstawą programową wychowania przedszkolnegona rok szkolny 2017/2018

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Uczymy się liczyć"?
Renata Pitala jest autorem tego podręcznika.
Jest autorem kilku podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik Uczymy się liczyć został opracowany przez Wydawnictwo Greg.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Do jakiej serii podręczników należy "Uczymy się liczyć"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "UCZYMY SIĘ".
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
32 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej znaczące, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto zacząć rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Uczymy się liczyć

 • Tytuł: Uczymy się liczyć z naklejkami
 • Autor: Renata Pitala
 • Wydawnictwo Greg
 • Seria Uczymy się
 • Rok wydania: 2024
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 32
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788375173277
 • Język: polski
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788375173277

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>