Moje pierwsze szlaczki. Ćwiczenia

"Moje pierwsze szkaczki. Ćwiczenia" pozwolą dzieciom w przyjemny sposób poćwiczyć rękę i przygotować się do późniejszego pisania.
5,48 * 7,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,48 zł

Opis

"Moje pierwsze szkaczki. Ćwiczenia" pozwolą dzieciom w przyjemny sposób poćwiczyć rękę i przygotować się do późniejszego pisania.

Tytuł "Moje pierwsze szlaczki. Ćwiczenia" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

"Moje pierwsze szlaczki. Ćwiczenia" należy do grupy książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z maluchem zdobywane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się frajdą.

Dzieci w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Oto 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, łatwo ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Jest to krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Moje pierwsze szlaczki. Ćwiczenia została opublikowana przez Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to wybierz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.