My Little Pony. Koloruj i naklejaj. Wydanie filmowe

Bardzo prosta kolorowanka z naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy...
8,94 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,75 zł

Opis

Bardzo prosta kolorowanka z naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty!

Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji. Książka, jako jedna z pierwszych na rynku, jest poświęcona zupełnie nowej odsłonie kultowego brandu My Little Pony i przedstawia bohaterów nowego filmu o kucykach dostępnego już we wrześniu 2021 na Netflix. 

 
Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionym filmie!

Za treścią książeczki "My Little Pony. Koloruj i naklejaj. Wydanie filmowe" stoi Beata Żmichowska.

"My Little Pony. Koloruj i naklejaj. Wydanie filmowe" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają przedszkolakom możliwość twórczej zabawy oraz wspierają ćwiczenia małej dłoni, nadgarstka i palców. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Dzieci w wieku 3 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

"My Little Pony. Koloruj i naklejaj. Wydanie filmowe" udostępniło Wydawnictwo HarperKids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to wybierz też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Dysponujesz skromnym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.

Szczegóły - My Little Pony. Koloruj i naklejaj. Wydanie filmowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>